קבל הצעת מחיר

הסעות בעכו


מחפשים חברת הסעות בעכו? הגעתם לחברת ההסעות א.קרן פסגות חברת ההסעות המובילה בצפון


א.קרן פסגות נמצאת כ30 שנה בתחום ההסעות כאשר הינה נותנת שרות בתחום הסעות עובדים,
תיירים ומטיילים, תלמידים, אוכלוסיות מיוחדות ועוד.חברתנו היא מהמקצועיות בתחום הסעות בעכו נהגינו מהמקצועיים ביותר ונבחרים בכפידה רבה נהגינו מכירים כול רחוב, סמטה, ובית בעכו כך שלא יהיו לכם עיכובים מיותרים

חברתינו נותנת שירות בכול הארץ עם דגש על עכו

סוגי הרכבים שלנו בהסעות בנהריה -הם אוטובוסים,אוטובוסים עם מעלון, מידיבוסים מיניבוסים ומוניות לנסיעות מיוחדות כול רכבינו רכבים חדשים ומפוארים במיוחד

 

על העיר

העיר עכו, פנינה היסטורית, היא שילוב מרתק בין מזרח ומערב, עבר והווה. עכו, בירת הגליל המערבי, שוכנת לחופיו הקסומים של הים התיכון, בחלקו הצפוני של מפרץ חיפה.

העיר שופעת אטרקציות ואתרים היסטוריים ייחודיים, המציבים אותה במקום מרכזי במפת התיירות של ישראל ומהווים אבן שואבת ליותר ממיליון תיירים בשנה.

עכו, אחת ממאה פלאי תבל, נבחרה בשנת 2001 על-ידי אונסקו כעיר המשמרת את המורשת התרבותית העולמית. המורשת ההיסטורית והמרתקת של עכו הפכה אותה למקום מפגש ייחודי של אמונות ודתות. אתריה הקדושים של העיר מהווים מוקד משיכה תיירותי לעיר, מכל קצווי תבל.

עכו משתרעת על שטח של כ-12 אלף דונם. אוכלוסייתה, המונה כ-54 אלף תושבים, משקפת שילוב ייחודי של עדות ודתות שונות: יהודים, מוסלמים, נוצרים, ארמנים, דרוזים ובהאים, החיים בעיר בדו-קיום מופתי.


הסעות בעכו | חברת הסעות - זה א.קרן פסגות
Copyright 2013 © הסעות א.קרן פסגות
design © moshikoshamir