קבל הצעת מחיר

הסעות תייריםברוכים הבאים לישראל!חברת ההסעות "א.קרן פסגות" עובדות עם מגוון מארגני הטיולים בישראל מהשורה הראשונה ועם מחלקת הטיולים של החברה ומתאימה את שירותיה עבור המארגנים המשתמשים בשירותי הסעות תיירים בכל עונות השנה. חברת הסעות "א.קרן פסגות" מצוידת ברכבים חדישים, באיכות וברמה גבוהה ובסטנדרטים מתקדמים.
ב"א.קרן פסגות" מבטיחים  שירות הסעות תיירים ברמה גבוהה וחוויה שלא תשכח!
בחברה קיימת גם מחלקת טיולים המחלקה דואגת לדברים החשובים באמת, שיגרמו לכל תייר לחזור ולטייל בארץ וכמובן לספר לחבריו:

בטיחות
ב"א.קרן פסגות" תיירים בטיחות התייר היא מעל הכל ואנו מקפידים על רמת השירות ותנאי הבטיחות ברמה האירופאית ובתקני בטיחות בינלאומיים. 
 השירות המותאם במיוחד לדרישותיהם של התיירים ושל מלוויהם בישראל.
חשוב מאוד! שלחברתינו קיים רישיון בתוקף למטרת שרותי
הסעות תיירים, הניתן ממשרד התחבורה.

נוחות
בחברת הסעות "א.קרן פסגות" מודעים לדרישות התייר, ועושים הכל על מנת שחווית הטיול תהיה מוצלחת. המושבים מרווחים ונוחים, קיימת מערכת כריזה ומערכת שמע מסכי טלוויזיה ו DVD וכן רכבי ההסעות עצמם מפוארים ברמה הגבוהה. ביותר


נסיון 
כחלק מהשירות אותו אנו מספקים בשירותי הסעות תיירים אנו מצוותים נהגים שמכירים את המקומות המתויירים והאטרקטיביים ביותר בכל הארץ, מהנקודה הצפונית ביותר ועד הנקודה הדרומית ביותר בארץ.
חברתנו מציעה הסעות תיירים ממגוון מסלולי טיול מיוחדים לסוכנויות נסיעות הנמצאות בחו"ל ומציעות לתייר היוצר עימם קשר. 

 
א.קרן בנמל התעופה
הרכבים שלנו יחכו לכם מהרגע שתנחתו בישראל ועד הרגע שתמריאו הכול בשביל שיהיה לכם תחוויה הטובה ביותר!


בישראל יש לא מעט נקודות תיירות, שאוטובוסים של הסעות תיירים מגיעים אליהם. היתרון הגדול של מדינתנו הוא שטחה הקטן, הסעות תיירים יכולות להגיע לכל נקודה בארץ בתוך שעות ספורות כך שהתיירים זוכים לראות לא מעט מארצנו היפה. ראה גם מקומות לטייל באתר הטיולים שלנו

אנו בחברת ההסעות "א.קרן פסגות" מודעים לשהותו המוגבלת של התייר והרצון "להספיק כמה שיותר", לכן עמידה בזמנים ודיוק הן נר לרגלנו, בכל שירותי ההסעות שאנו מעניקים ובפרט בשירות עבור הסעות תיירים, כל זאת תוך שימת דגש על אדיבות הנהגים ונסיעה בבטחה.

אם אתם מעוניינים לשכור שרותי הסעות תיירים עבור אנשים המגיעים אליכם מחו"ל. בחרו בחברה שיש לה מספר כלי רכב המיועדים להסעות תיירים, אנו  מעמידים צי רכבים חלופיים לכל תקלה או בעיה, מחלקת הסעות תיירים שלנו מספקת נהגים מנוסים ואדיבים המכירים את הדרכים לאזורי התיירות. אנו נעזור לכם לתכנן את המסלול מראש, את רכישת הכרטיסים ושריון מקומות החנייה, כל זאת בכדי לעמוד בלוחות הזמנים.

בהסעות תיירים של "א.קרן פסגות" תקבלו את השירות הטוב ביותר כי אנו עושים את כל המאמצים עבור לקוחותינו! 
 

ליצירת קשר - לחץ כאן
 
חברת ההסעות א.קרן פסגות
הבחירה הנכונה שלך!

 
Copyright 2013 © הסעות א.קרן פסגות
design © moshikoshamir