הסעות ילדים

אין דבר יותר חשוב מהילדים שלנו. כולנו יודעים זאת. ילדים הם הדבר הכי יקר בעולם והבטיחות שלהם נמצאת מעל הכול. אנחנו דואגים לילדים שלנו כל הזמן. מהרגע בו הם יוצאים מהבית עד שהם חוזרים בסוף היום הביתה. כמו בכל מקום, חשוב גם לבחור הסעות ילדים שיחזירו את הילדים שלכם בבטחה.

אנחנו ב- א. קרן פסגות שמים דגש על ביטחון ובטיחות הסעות ילדים על פי התקנים המחמירים ביותר של משרד החינוך. חשוב לנו להתעדכן ולהתחדש כל הזמן. א. קרן פסגות זו חברה וותיקה בעלת כמעט שלושים שנות וותק על הכביש. כל זה לא מונע מאתנו לאמץ את הפתרונות הטכנולוגים החדשים בשוק על מנת לספק בכל יום מחדש שירות איכותי ובטוח.

 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים הסעות ילדים

  1. מדובר בתקנים אחרים: כדי לקבל רישיון הפעלה של הסעות ילדים, יש לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד לא רק של משרד התחבורה אלא גם של משרד החינוך. למשל, גיל רכב המיועד להסעות תלמידים לא יהיה מעל עשר שנים, בניגוד להסעות רגילות בהן גיל הרכב לא משנה ועוד.
  2. חשוב לבחור נהג: הילדים שלנו נוסעים לעיתים לבד, לעיתים עם מבוגר אחראי בתוך 'קופסא' המביאה אותם מנקודה אחת לאחרת. מי שאחראי על הזמן הזה הוא ללא ספק הנהג. חשוב לנו שהאנשים הבאים במגע עם הילדים שלנו יהיו אנשי שירות עם יחסי אנוש טובים.
  3. יש חשיבות לגודל כלי הרכב: למה אתם צריכים את הרכב? האם מדובר בכיתה אחת שנוסעת ליום מיוחד במקום אחר? אולי מדובר על שכבה שלמה היוצאת לטיול שנתי? כך או אחרת חשוב שהחברה בה אתם בוחרים יהיה מלאי של רכבים עבור כל מטרה.

 

כמה טיפים לבחירה טובה של הסעות ילדים

אנחנו ב- א. קרן פסגות מכירים את תחום ההסעות ילדים שנים רבות. כדי שתבחרו הסעות ילדים טובות שיתאימו לצרכים שלכם, רשמנו לעצמנו כמה טיפים שיכולים לעזור גם לכם:

א. אל תשכחו לספור: רגע לפני שאתם מרימים טלפון חישבו על כמה תלמידים מדובר. הסעות תלמידים צריכות להתאים לכל הילדים בנוסף למלווים. האמינו לנו כי אין דבר מתסכל יותר מלהגיע בבוקר עם הרכב שהוזמן ולגלות כי חסר מקום. בירור מקדים יכול לחסוך אי הבנה בהמשך.

ב. חישבו, למה אתם מחפשים הסעות ילדים?  הסעות לטיולים שונות מהסעות להצגה. אנו מדברים על נהגים שונים לכל מטרה, על כלי רכב מסוגים שונים שלכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. אל תסמכו על המזל. הסבירו לנו מה אתם מחפשים במדויק כדי שנדאג להתאים לכם את כלי הרכב הטוב ביותר למשימה.

לנו, ב- א. קרן פסגות חשוב להשאיר אתכם בידיים טובות. אם אתם מחשפים הסעות ילדים שעומדות בכל התקנים הנדרשים, כל שעליכם לעשות הוא להרים טלפון ואנחנו כבר נדאג לתת לכם את השירות הטוב ביותר. 

[:he]מו[:]

להצעת מחיר ולהזמנת נסיעה

או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן