הסעות ברחובות

גם ברחובות כמו בכל רחבי הארץ, האוטובוסים והרכבים של א. קרן פסגות עומדים שם למענכם לקחת אתכם לכל מקום, בכל שעה עבור כל מטרה שתעלה בדעתכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויית נסיעה אחרת ממה שהכרתם עד כה. ליהנות מהרכבים הנוחים והמרווחים שלנו, ממערכות השמע והטלוויזיה המותקנות על כל רכב ורכב ומצוות הנהגים האדיב והמסור של א. קרן פסגות.

א. קרן פסגות זו חברת הסעות וותיקה לה קהל לקוחות גדול. לאורך השנים פגשנו בלקוחות שונים שהביאו אותנו לאסוף טיפים והמלצות אותם היינו רוצים לשתף גם אתכם כדי שתדעו לבחור בחבילת השירות המתאימה לכם ביותר.

כמה טיפים להזמנה מוצלחת של שירותי הסעות ברחובות

טיפ ראשון, אל תשכחו לעדכן: אין מה לעשות אנחנו חיים בעולם דינמי ולא תמיד מה שכתבנו בהזמנה לפני חודש וחצי זה מה שאנחנו צריכים היום. אולי מספר הנוסעים עלה ואולי שעת הנסיעה השתנתה. זה בסדר גמור אבל חשוב לזכור כי אנחנו, חברת ההסעות לא תמיד מודעת לשינוי.

האמינו לנו, אן יותר מתסכל מלגלות בבוקר יום הטיול שההסעה שהזמנתם קטנה מדי ואין בה מספיק מקום לכולם או שהאוטובוס הוזמן שעה מאוחר יותר ממה שתכננתם. אנחנו עובדים עם הזמנות עבודה שנשלחות במייל. אל תשכחו לקרוא אותן שוב בשבוע הו מתקיים האירוע או הטיול כדי להיות בטוחים שאף פרט לא השתנה.

טיפ שני, לא לדחות לרגע האחרון: לדחות לרגע האחרון זה לא אירוע נדיר כאשר מדובר בשירותי הסעות. למה לקוחות עושים את זה? בדרך כלל כי הם פשוט עמוסים בפרטים אחרים להם יש לדאוג. האמינו לנו שאנחנו מבינים אתכם לחלוטין. בדיוק בגלל זה אנחנו ממליצים לקבוע הכל מראש.

אין מאכזב יותר עבורנו מלקבל שיחה מלקוח שרצה לתאם אתנו אבל שכח. כמובן שננסה לעזור בכל הכלים העומדים לרשותנו אבל אנחנו לא מאמינים בלסמוך על המזל. אל תשכחו, תיאום הזמנה מראש יכול למנוע עוגמת נפש רבה בהמשך.

טיפ שלישי, לא לחסוך בפרטים: אל תדאגו לנו, אנחנו מוכנים לשמוע מכם הכול. האמת היא שככל שתתנו לנו יותר פרטים על הצרכים שלכם כך גדל הסיכוי שנוכל לתת לכם מענה איכותי ואפקטיבי. לכן, אל תהססו לתת לנו את כל המידע שעלול להיות רלוונטי. אנחנו כבר נדע לאן לקחת את זה מכאן.

אז מה אתם מחפשים בעצם?

אנחנו מכירים לקוחות רבים שהופתעו לגלות שאצלנו ניתן לקבל מגוון שירותים מפתיעים. לכן חשוב לנו לעשות סדר ולהציג בפניכם את השירותים אותם תוכלו לקבל אצלנו.

  • הסעות ברחובות לאירועים: אתם משפחה? קבוצה של חברים? נוסעים לבר מצוות או חתונה  ? למה להיעזר בנהג תורן אם אפשר לקחת שירות של הסעות ברחובות? אצלנו תוכלו למצוא הסעות מפנקות למגוון אירועים.
  • הסעות ברחובות לעובדים ומוסדות: מחפשים הסעה קבועה לקבוצת עובדים? רוצים לקחת את צוות המשרד ליום כיף? אין בעיה! אצלנו תוכלו למצוא שירותי הסעות ברחובות בדיוק למטרה הזו.
  • הסעות לתלמידים ובתי ספר: כמובן שאצלנו תוכלו למצוא גם אוטובוסים והסעות קבועות בבוקר לתלמידים צעירים ובני נוער. אנחנו מקפידים על בחירה של נהגים מקצועיים ואדיבים במיוחד למקרים הללו. בהם אנו מפקידים את היקר לנו מכל בידיהם.
  • הסעות ברחובות לנוסעים בעלי צרכים מיוחדים: אצלנו תוכלו למצוא רכבים ייעודיים לנוסעים בעלי צרכים מיוחדים.

כאמור, חברת א. קרן פסגות זו חברה וותיקה לה שירותים רבים ומגוונים שלא על כולם הספקנו לדבר כאן. רוצים לשמוע עוד? לקבל הצעות מחיר משתלמות? ולמצוא את הרכב המתאים ביותר לקבוצה שלכם? דברו אתנו עוד היום! מחכים לכם!  

דילוג לתוכן