הסעות במודיעין

מחפשים שירותי הסעות במודיעין? הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא הסעות במודיעין לבתי ספר ומוסדות, משפחות הנוסעות לאירוע משפחתי, ימי גיבוש בעבודה ועוד.

אנחנו, ב- א. קרן פסגות עובדים בתחום שירותי ההסעות כבר קרוב ל- שלושים שנה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי הסעות במודיעין במחירים נוחים ללא כל התפשרות באיכות שירותי ההסעה אותם תקבלו.

אל תדאגו, אנחנו מכירים אתכם, אנחנו יודעים שאתם עסוקים בלארגן את האירוע, הטיול השנתי של בית ספר או יום הגיבוש בעבודה. אתם ממש לא מוצאים זמן לטפל בחברת ההסעות שלכם. אנחנו יודעים. בדיוק בגלל זה הכנו למענכם מאמר קצר ואינמפורמטיבי שייתן לכם את כל המידע הדרוש בקצרה.

שימו לב, הכי חשוב הוא הביטחון

הסעות במודיעין יכולות להיות עבור יעדים שונים במסגרות תקציב כאלו ואחרות. אבל אין שום דבר חשוב יותר מהביטחון שלכם. בסופו של יום, אתם רוצים, בצדק, להגיע להסעה, להתרווח במושב ולהגיע בשלום. בשביל להבטיח את הביטחון שלכם אנחנו ב- א. קרן פסגות מתמקדים על הביטחון והבטיחות משתי זוויות עיקריות :

הראשונה, בבחירת אנשי הצוות והנהגים: אין מה לעשות. הנהג הוא למעשה מעין 'מפקד' באוטובוס. לכן חשוב לנו לבחור בנהגים מיומנים, מקצועיים היודעים את עבודתם. זה לא משנה אם אתם נוסעים בלילה מאוחר או מוקדם בבוקר, הכי חשוב זה שיהיה שם מי שידע לשמור עליכם לאורך כל הדרך.

השנייה, בבחירת הרכבים ותחזוקתם השוטפת: האמינו לנו, אין יותר גרוע מלצאת ליום גיבוש בעבודה או טיול של בית הספר ולגלות שהאוטו נתקע. לכן, חשוב שיהיו שם רכבים עמידים, מתוחזקים היטב. מלבד זאת, דעו כי לכל הרכבים שלנו מערכת GPS המותקנת על כל רכב ורכב.

מטרת המערכת היא לאפשר לנו לעקוב אחרי האוטובוסים והרכבים שלנו מרחוק ומקרוב. כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה, אנחנו זמינים במידי, מסביב לשעון, כדי לתקן אותה.

ועכשיו, לחוויה

נסיעה היא לא רק הגעה מנקודה לנקודה. היא הזמן שלנו לצבור כוחות רגע לפני האירוע, 'להרים את האווירה', להתכונן נפשית למה שעתיד להגיע. לכן, אין כמו אוטובוס מתוחזק ונוח בשביל השלמת החוויה.

אצלנו תוכלו למצוא מערכות שמע מתקדמות, טלוויזיות מותקנות על כל הרכבים שלנו ועוד. כל זה כדי להעצים ולהאדיר את החוויה הכוללת

מסגרת התקציב

ישראלים לא אוהבים 'לצאת פראיירים'. זה הזמן שלנו להרגיע אתכם ולומר שאתם ממש לא היחידים שחושבים על כסף. האמת היא שגם אנחנו לא חושבים שיש סיבה שתשלמו כסף יקר על שירות מעולה.

איך אנחנו עושים את זה? נותנים שירות מעולה במסגרת התקציב? אנחנו נותנים אופציות. אצלנו תוכלו לקבל מגוון של חבילות שירות של הסעות במודיעין בשביל שתוכלו למצוא את המתאימה לכם ביותר.

אולי אתם מחפשים רכב שנוסע רק לצד אחד ולא לצד השני אם מדובר נגיד בנסיעה לנתב"ג וכיוצא באלו, אולי אתם מחפשים הסעה קטנה רק לקבוצה מצומצמת של אנשי צוות מה שאומר שאוטובוס גדול ממש מיותר עבורכם ועוד.

לכן, ההמלצה שלנו תמיד היא להתמקד רגע לפני שאתם מרימים טלפון לנציגי השירות שלנו לקבלת הצעת מחיר ולחשוב מה בדיוק הצרכים שלכם כדי שתוכלו לקבל שירות מעולה בהתאמה.

אז למה אתם מחכים?

האמינו לנו אם היינו יכולים לתת שירות לכולם כל הזמן היינו עושים זאת. אמנם יש לנו צי רכבים ונהגים גדול ובכל זאת, אין כמו לקבוע הכול מראש. אם אתם רוצים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר, זה הרגע שלכם ליצור אתנו קשר!. 

דילוג לתוכן