הסעות לאירועים

כשמדברים על תכנון האירוע אחד הפרמטרים החשובים לא פחות זה ההסעות לאורחים שלכם, כיצד תדאגו כי הם יגיעו בבטחה ובעיקר בנוחיות המרבית? איך תמנעו מראש תקלות לא נעימות והחמצה מצד האדם שכל רצונו לבוא ולכבד אתכם ביום המאושר ביותר בחייכם? 

התשובה לכך מתחילה ונגמרת בארגון הסעות- ארגון שהוא חלק בלתי נפרד מהאירוע הבא שלכם כך שאם בחרתם לעשות את האירוע שלכם מחוץ לעיר ואתם צריכים הסעות המשלבות בטיחות ונוחות אולי כדאי לכם לקרוא את מה שיש לא. קרן פסגות לומר לכם לפני שאתם מתקדמים למשימה הבאה ברשימה.

איך בוחרים הסעות לאירועים?  

בחירת הסעות לאירועים לא חייבת להיות מסובכת ובפרט אם אתם מוצאים חברה עם שם ומוניטין ששמה לה את הבטיחות והנוחות של האורחים המוסעים מעל לכל. זו יכולה להיות חתונה, בת או בר מצווה ואתם יכולים להשקיע את מירב מרצכם בזה אבל אם חלילה לא תתכננו את עניין ההסעות כאילו שלא עשיתם דבר. 

שואלים מה כדאי לעשות? אנחנו בא. קרן פסגות מציעים לכם לבחור חברת הסעות אחראית העובדת תחת כל נהלי הפיקוח ובו זמנית מתזמנת את ההסעות שלה כך שאף אורח לא יישאר מאחור וכולם יגיעו בזמן בדיוק כפי שציפיתם ורציתם. 

כאן בא. קרן פסגות תקבלו את הנהגים הטובים ביותר שנבחרו בקפידה רבה, בבטיחות הראויה והאחריות כי הכול יתרחש לפי לוח הזמנים שנקבע אתכם- בעלי השמחה. במקביל לבחירת ובחינת נהגי החברה נבחרים העובדים על פי מידות היושר, רישיונות בתוקף וכמובן אפס עבירות תנועה והתוצאות? ביטחון על הכביש וגם מחוצה לו. 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חברת הסעות לאירועים? 

עניין התכנון חשוב ביותר ובתוכו חשוב לכלול את בטיחותכם של הנוסעים, את הגעתם ליעד בזמן והכי חשוב לאפשר את הנוחות המלאה. אז נכון שמפיקי האירועים לא תמיד מקדישים זמן ולוקחים בחשבון את עניין ההסעות ודווקא משום כך אנחנו נכנסים לתמונה ומשלימים את החלק החסר על הצד הטוב ביותר.

לצד כל מה שציינו אפשר לדבר גם על רכבים חדשים, נוחים ומפוארים וכן נהג בעל יחסי אנוש שלא רק טוב על הכביש אלא בעיקר טוב ביחסי אנוש. כמו כן במעמד הנסיעה מקבלים האורחים שלכם את היחס המועדף ביותר נוכח העובדה כי האוטובוס נבדק לפני כן, נקי, מסודר ומשרת את כל הנדרש להשגת נסיעה מהנה אל האירוע ובחזרה ממנו. 

מחפשים חברת הסעות שתוביל את האורחים היקרים שלכם בבטחה ישירות אל אולם השמחות בעוד אתם עסוקים בשאר תכנון האירוע? א. קרן פסגות ישמחו לשרת אתכם ולתת את המענה המלא במטרה אחת והיא לנייד את האורחים שלכם עד לכניסת האולם וכך גם בחזרה הביתה. 

הסעות לאירוע עם א.קרן פסגות

מרכיב הסעות באירועים הוא חלק חשוב בתכנון האירוע, כל תקלה או אי הבנה בנושא ההסעות לאירועים יכולה ליצור אי נעימות ואכזבה רבה ללקוח.

האירוע ( חתונה\ בר מצווה \ברית) שמתוכנן מהפרט הקטן ביותר ומושקע בו המון זמן וכסף יכול להיות אכזבה גדולה אם ההסעה לא תגיע בזמן .

לכן אצלנו ב"א.קרן פסגות" אין פשרות בהסעות לאירועים:

חברתנו מספקת את כול סוגי הרכבים. אנחנו דואגים שהנהג יגיע לפני למקום האיסוף בנוסף אנחנו דואגים שהנהג ידע בדיוק איפה נמצא אותו אירוע וגם תכנון זמן הנסיעה כדי שהנוסעים יגיעו בזמן.

כל המרכיבים האלה חשובים מאוד בתכנון הנסיעה לאירוע בחברת הסעות.

נכון כשמפיקים אירוע לא מקדישים זמן מספיק לחשיבות חברת הסעות, אך זהו פרט מאוד חשוב בתכנון האירוע ואנחנו נוריד ממכם את זה ונידאג להכול.

הרכבים שאנחנו מספקים לאירועים הם רכבים מהחדשים והמפוארים בארץ, מה שמאפשר לנוסעים להגיע לרכב נקי מסודר וחדש ליהנות מהנסיעה לאירוע ובחזרה ממנו.

הסעות לאירועים זה א.קרן פסגות!

להצעת מחיר ולהזמנת נסיעה

או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן