הסעות תלמידים

כל הורה מחפש את הביטחון הגדול ביותר כשהוא שם את הדבר היקר לו ביותר ברכב ההסעות. הרצון לשלוח את הילד לבית הספר ושהוא יגיע בבטחה קיים אצל כל אדם שחרד למצב הכבישים וכך גם לנהגים שלעיתים אינם מוכשרים דיה להסיע אנשים ובפרט ילדים. 

אם אתם מכירים את זה ומחפשים שמירה היקפית לילדים שלכם, הגיע הרגע לדבר על הסעות ממוקדות ששמות לעצמן את עניין ההבטחה ההיקפית הן ברכב עצמו והן מחוצה לו על הפרק. 

אז במי אתם בוחרים בכדי להרגיש יותר בטוחים? בידי מי תעדיפו להפקיד את ילדיכם מרגע שיצאו מהבית ועד להגעתם לבית הספר?  א. קרן פסגות, חברת הסעות שיודעת לספק לכם את הביטחון המוחלט. 

איך בוחרים חברת הסעות תלמידים?  

כאשר אתם בוחרים חברת הסעות תלמידים או לכל מטרה אחרת חשוב לבחור אותה בתנאי כי מובטח לכם פיקוח צמוד על כל הנסיעה מתחילתה ועד לסופה. בחירת חברת הסעות עם מוניטין של יותר משני עשורים לרוב תספק לכם את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת ותעשה הכול בכדי שהילדים שלכם יגיעו למחוז חפצם בבטחה. 

בעת בחירת חברת הסעות יש לבחור חברה שנצמדת לכל חידושי הטכנולוגיה ואף מבטיחה לכם זאת. מעבר לנוחות הגדולה הרעיון של להגיע לבית הספר בבטחה מתחיל ונגמר- איך לא? בבטיחות! 

הקשר בין בטיחות לבין חברת הסעות שלוקחת אתכם ברצינות 

אז מצאתם הסעות תלמידים עם רכבים חדשים, נהגים מלאי מוטיבציה וכל השאר, מה לגבי הבטיחות? כיצד תוודאו כי אתם הולכים לקבל חברת הסעות עם מענה מלא לכך? לצורך העניין אם תבחרו את א. קרן פסגות להוביל את הילדים שלכם בבטחה לבית הספר תבחרו בחברה שרואה את הנושא הזה כקריטי ביותר לפני הכול.

הבטיחות בא. קרן פסגות באה לידי ביטוי הן בתקינות הרכבים והן ברמת הנהיגה, אישורים, רישיונות וכל נהלי הבטיחות והתקנים הנדרשים להסיר את הדאגה מליבכם ולספק את השירות הנכון שיביא את ילדיכם בבטחה אל היעד.

הסעת תלמידים עם א.קרן פסגות

כמו כן עומד לרשות החברה קצין בטיחות אשר ממונה על הביטחון ותפקידו למזער תפקודים לקויים על הכביש ומחוצה לו. במסגרת תפקידיו הרבים שולט קצין הבטיחות גם בעניין התקנות המשתנות, מתעדכן ומעדכן את כל הנוגעים בדבר החוק החדש. 

לצד זאת הרכבים הנמצאים ברשות א. קרן פסגות העומדים לרשות הנוסעים הצעירים שבחבורה עוברים בדיקות קפדניות מכל ההיבטים לרבות בדיקה על ידי מכון מורשה מטעם משרד התחבורה. 

הנהגים המועסקים במקום מחויבים להציג רישיונות ברי תוקף ומעבר ליכולות שלהם נבדק גם העניין הפלילי אם חלילה יש כזה לרבות גיליון עבירות תנועה אם היו כאלו. צריכים חברת הסעות איכותית שלא מפספסת את הביטחון של ילדיכם בדרך ליעד המבוקש? א. קרן פסגות – מאפשרים לילדים שלכם להגיע בבטחה אל היעד.  

הסעת התלמידים במערכת החינוך מסייעת ליישום חוק חינוך חובה לתלמידים שבאזור מגוריהם אין בית ספר, או שבית הספר נמצא בריחוק ניכר מביתם.

מערכת ההיסעים נותנת מענה חשוב גם לתלמידי החינוך המיוחד בכך שהיא מתחשבת בסוגי הלקויות השונים הקיימים בחינוך המיוחד ומאפשרת לתלמידי החינוך המיוחד ללמוד בבתי ספר העונים על צורכיהם הייחודיים.

חברת הסעות "א.קרן פסגות" מסייעת למערכת החינוך ביישום הצורך להסעות תלמידים ועובדי הוראה למוסדות חינוך רשמיים בכפוף לאמות המידה שנקבעו לצורך כך.

חברת ההסעות "א.קרן פסגות" בעלת ניסיון רב בהסעות תלמידים במערכת החינוך הרגיל והסעות תלמידים במסגרת החינוך המיוחד.

חברת ההסעות "א.קרן פסגות" מחויבת להקפדה יתרה בסטנדרט הבטיחות להסעת ילדים ופועלת תחת סטנדרטים של איכות (ISO 9001) ובטיחות (ISO 9301 ), ופועלת בכפוף לדרישות המחמירות של מערכת החינוך ביישום.

"א.קרן פסגות" פועלת בכפוף לדרישות משרד החינוך העיריות והרשויות המקומיות, תוך מתן מענה ובקרה עבור כל אחד מהתלמידים אשר הזכאים לשירותי ההסעה.

הסעות תלמידים זה א.קרן פסגות

[:he]מו[:]

להצעת מחיר ולהזמנת נסיעה

או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן