הסעות לבר מצווה

 אנחנו לא יודעים אם בחרתם לערוך בר מצווה באולם או להסיע את כל המשפחה להנחת תפילין מרגשת בכותל. אנחנו כן יודעים שמדובר ביום המרגש והחשוב ביותר בחייו של כל נער ובני משפחתו.

לא פעם מתברר כי בחירה של הסעות לבר מצווה היא בחירה מסובכת מכפי שנדמה. אם מדובר בהסעה של משפחה ההסעה צריכה להתאים לצרכים של אנשים מגילאים שונים וצרכים מגוונים, לא פעם אנחנו מדברים על שעות לא שעות. לכל אלו, אנחנו ב- א. קרן פסגות נותנים מענה מקצועי ומיומן.

אם גם אתם רוצים להיעזר בשירותי הסעות לבר מצווה ולא מוצאים את הידיים והרגליים, המאמר הזה הוא בשבילכם.

כמה טיפים ראשונים, רגע לפני שאתם יוצרים קשר לבחירה של שירותי הסעות לבר מצווה

  1. אל תשכחו לנשום רגע ולהביא דף ועט: לנשום זה לכל האימהות של כל חתני הבר מצווה שצריכות לזכור כל כך הרבה פרטים בראש. האמינו לנו אנחנו מבינים אתכן ובדיוק בשביל זה אנחנו מבקשים מכן קודם כל לנשום כמה נשימות עמוקות.

עכשיו, קחו דף ועט כדי שלא תשכחו כלום. זה לא כי אנחנו לא נשלח לכן הצעת מחיר מסודרת כתובה במייל אלא שכתיבה יכולה לעשות לכן סדר בחבילות השירות השונות אותן תוכלו לקבל.

  1. אל תשכחו לתת את כל הפרטים: אולי אתן מחפשות כמה הסעות קטנות לכמה בני משפחה במקומות שונים. אולי אתן צריכות הסעה גדולה לכולם. אולי יש מי במשפחה שנעזר במקל הליכה וכן הלאה. זכרו, כל הפרטים חשובים. כדי שתוכלו לקבל את חבילות השירות הטובות ביותר שיש לנו להציע עליכן לתת לנו את כל המידע הרלוונטי.
  2. עדכנו אותנו במידה ויש שינוי: אם גם אתן מאלו שאוהבות להכין הכל ראש אתן עלולות לשכוח עם הזמן את פרטי ההזמנה עליהם סגרתם. אלא שהחיים שלנו דינמיים ושינויים יכולים לקרות מכל מיני סיבות. פתאום האחיין רוצה לבוא עם חברה שלו ברכב פרטי או שהסבתא רוצה לנסוע מוקדם חזרה במונית.

אל תשכחו לעדכן אותנו בכל אלו כדי שנוכל לספק בזמן רכב גדול מספיק לכל הנוסעים, או קטן יותר כדי לחסוך לכם כסף מיותר.

  1. וודאו את פרטי הנסיעה מראש: אמנם הנהגים שלנו מנוסים ומכירים מקומות רבים בארץ. אבל יש דברים שלא תלויים בנו. אם בחרתם לנסוע לכותל לדוגמא, יש נקודות אליהן לרכבים גדולים אסור להיכנס, אולי שעת הנסיעה היא המוכרת כשעה של פקקים. כדי למנוע עוגמת נפש שווה לעבור על המסלול מראש כדי להיות מוכנים לכל תרחיש.

למה כדאי לבחור ב- א. קרן פסגות בשביל הסעות לבר מצווה?

כי אצלנו תוכלו לקבל שירות מקצועי מתובל בחוויה בלתי נשכחת. בעיננו, הנסיעה היא חלק אינטגרלי בחוויה הכוללת של היום המיוחד הזה. זה הרגע שלכם להתרגש, לצבור כוחות ולהכין את עצמכם למה שיגיע.

לכן, אצלנו ב- א. קרן פסגות תוכלו למצוא בכל אחד מהרכבים שלנו מערכות שמע וטלוויזיה מתקדמות עם החידושים הטכנולוגיים החדשים ביותר. אנחנו לא מתפשרים בבחירה של אנשי צוות ונהגים מהמעלה הראשונה. אלו שיהיו שם בשבילכם ויחגגו את השמחה שלכם ביחד אתכם.

כמו כן תוכלו למצוא על כל אחד מהרכבים שלנו מערכות GPS שיתנו לנו את הכלים לשמור עליכם ולהיות ערים לכל תקלה העלולה לקרות, גם מרחוק.

מה עושים עכשיו?

מדברים אתנו כמובן! נציגי השירות שלנו כבר ממתינים לכם כדי לתת לכם שירות מקצועי ואדיב בשמחה שלכם. מוזמנים לדבר אתנו בטלפון או דרך האתר. 

 

להצעת מחיר ולהזמנת נסיעה

או מלאו את הטופס

דילוג לתוכן