הסעות בצפת

אם אתם מחפשים שירותי הסעות בצפת, אל תדאגו, אתם נמצאים בידיים טובות. אנחנו, ב- א. קרן פסגות נמצאים כאן כדי לספק לכם שירותי הסעות בצפת במחירים מעולים ונוחות מקסימלית. אנחנו מספקים מגוון שירותי הסעות למטרות שונות. החל מהסעות לתלמידים וכלה בהסעה של משפחות לאירועים.

אנחנו מזמינים אתכם להתרווח בכיסא עליו אתם יושבים בנחת ולקבל הסבר מלא וטיפים על בחירה מוצלחת ונכונה של שירותי הסעות בצפת. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי שיעזור לכם להבין מה תוכלו לקבל מאתנו בחבילה של 'הסעות בצפת'.

שלושה דברים שאתם חייבים להיות בטוחים לגביהם

  1. ביטחון: ביטחון ובטיחות הם מעל הכול תמיד. אנחנו חלילה לא רוצים להבהיל או להפחיד אף אחד אבל כולנו יודעים שלא הכול נמצא בשליטה שלנו. לכן, חשוב לנו ב- א. קרן פסגות להביא לכם בכל פעם מחדש רכבים מעולים מתוחזקים היטב.

 

בנוסף, חשוב לנו להדגיש כי אצלנו לא 'מחפפים' בהוצאה מסודרת של כל הרישיונות הרלוונטיים על פי תקנות משרד התחבורה ומשרד החינוך, כאשר מדובר בהסעה של תלמידים בגיל בית ספר.

  1. איכות הנסיעה: אין מה לעשות. הנסיעה היא חלק מהחוויה הכוללת. הנסיעה היא הזמן שלנו לצבור כוחות לקראת האירועים שעוד נכונו לנו בהמשך. בדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים, כאן ב- א. קרן פסגות לדאוג לכך שהרכבים שלנו יהיו נוחים ומזמינים לכל נסיעה.

 

בנוסף, אצלנו תמצאו נהגים מנוסים ואדיבים בעלי תודעת שירות גבוהה שיתנו לכם להרגיש בבית בכל מקום. אנחנו רוצים שתשענו אחורה בנחת לאורך כל הדרך בעוד אנו לוקחים את המושכות.

  1. מה עושים במקרה של תקלה: אין דבר מתסכל יותר מלגלות ביום הטיול או האירוע שהרכב של ההסעה שהזמנתם לא עובד כמו שצריך. אנחנו ב- א. קרן פסגות לא מרשים לעצמנו לא להיות מוכנים לאירועים כאלו.

 

בדיוק בגלל זה אנחנו דואגים לצוות שיסתובב בשטח עם רכב תפעול ויהיה שם בשביל כל הנהגים שלנו, בכל מקום בו הם נמצאים. זה לא משנה אם הנסיעה מתרחשת מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, אנחנו כאן כדי לוודא שתגיעו לאן שצריך באופן הכי חלק שאנחנו יכולים.

אז מה חשוב לזכור רגע לפני שמזמינים שירות הסעות בצפת:

א.לקחת דף ועט ולרשום הכל: אנחנו לא מתכוונים לכך שאנחנו סומכים על כתב היד שלכם בעוד אנו מכינים לכם הזמנה. כמובן שתקבלו את כל המידע החשוב במייל, חתום ומאושר. אבל, אם אתם נמצאים עדיין בתהליך הבירור לחבילת השירות הטובה ביותר עבורכם, כדי שלא תשכחו שום דבר בעוד אתם בוחנים את ההצעה, שווה לכם לרשום הכול.

ב.להגיד בדיוק מה אתם מחפשים: אנחנו נשאל אתכם על מספר הנוסעים, מקום האירוע ועוד. אבל רק אתם מכירים את הקבוצה עליה אתם אמונים. אי הבנות יכולות להתרחש תמיד ולכן חשוב לנו להדגיש כי בתהליך בחירת ההזנה אסור לכם להתבייש. שתפו אותנו בכל מידע שעולה בדעתכם. כך נוכל לתת לכם את השירות המתאים ביותר.

ג.לעדכן במידה ויש שינויים: שינויים מתרחשים כל הזמן וזה בסדר גמור. אנחנו נשמח לעדכן כל הזמנה בהתאם לנדרש. אבל זכרו כי אנחנו לא נמצאים אתכם כל הזמן ולא יודעים אם משהו השתנה. לכן, ההמלצה שלנו היא לעבור על פרטי ההזמנה כמה ימים לפני היום המיועד כדי להיות בטוחים שלא השתנה שוב דבר.

כאן נתנו לכם מידע על קצה המזלג. אבל דעו כי אנחנו זמינים תמיד בטלפון ודרך האתר. רוצים לדעת עוד? דברו אתנו ונשמח לעמוד לשירותכם.  

 

דילוג לתוכן