הסעות בשוהם

בימינו די קל ופשוט לאתר שירותי הסעות באינטרנט, בין אם הסעות בשוהם או בכל עיר בארצנו. אמה-מה, כמובן שאתם לא תרצו להסתייע בכל חברת הסעה שתצוץ לכם על המסך. אתם תרצו המון ניסיון מקצועי מאחורי ההגה. וזה בדיוק מה שחברתנו, א. קרן פסגות, מספקת לכם. 

30 שנים של ניסיון מקצועי בתחום ההסעות בשוהם ובכל הארץ, הובילו אותנו למסקנה ברורה – הנוחות והבטיחות של הלקוח תמיד קודם. אנחנו לעולם לא מתפשרים על הנינוחות שלכם ותחושת הרוגע בזמן הנסיעה, כמו שאנחנו לעולם לא נתפשר על חייכם. לא בכדי, אנחנו מובילים בתחום ההסעות בארץ. חברת א. קרן פסגות היא אחת מחברות ההסעה הכי ותיקות בארץ, וכיום היא גם נחשבת אחת החברות המומלצות לשירותי הסעות בשוהם ובכל עיר. 

שירותי ההסעות שחברת א. קרן פסגות מספקת לרווחת הנוסעים 

אנחנו רוצים שתכירו קצת יותר מקרוב את סוגי השירותים שלנו, כולל הסעות נתב"ג שוהם, הסעות עובדים בלילה בשוהם, הסעות לאירועים מיוחדים, הסעה לילדים בשוהם ועוד. הנה מה שכדאי לדעת על חברת ההסעות שלכם, נתחיל עם הנושא של צי הרכבים שלנו. 

חברת א. קרן פסגות מחזיקה בשני סוגים עיקריים של ציי רכבים. צי הרכבים הראשון שלנו כולל את האוטובוסים והמיניבוסים המפוארים והיוקרתיים לשירותכם. הצי השני שלנו כולל רכבי חירום וכלי הסעות רזרבות. 

לשם מה צריך צי של רכבי חירום בחברת הסעות בשוהם? 

אם מתרחשת תקלה כלשהיא באחד מהרכבים שלנו, אנחנו משמישים מיד כלי הסעה אחר שמגיע בדחיפות. באופן הזה, אנחנו מוודאים כי מסגרות לוחות הזמנים של הלקוחות שלנו יישמרו עד כמה שניתן. עוד משהו שאנחנו רוצים שתדעו, יש לנו גם את האפשרות של מעקב בזמן אמת על שירותי הסעות בשוהם ובכל הארץ. 

למה צריך את זה? ובכן, נניח שאתם צריכים את השירות של הסעות ילדים בשוהם, מודיעין, מכבים או רעות. ונניח גם שאתם הורים שצריכים לדעת כל הזמן מה קורה עם הילדים שלהם, כמו רב ההורים. אז יש לכם אצלנו שירותי הסעה לילדים בשוהם, מכבים, רעון ומודיעין – עם מעקב על הנסיעה בזמן אמת. 

הסעות ילדים בשוהם ומעקב בזמן אמת על ההסעה בכל נקודה וזמן 

אתם תוכלו לדעת מה קורה עם הילדים שלכם בכל רגע נתון, בין אם מדובר בשירותי הסעות לטיולים לילדים, או הסעות ללימודים בשוהם ומודיעין. האוטובוסים שלנו כוללים מושבים נוחים ביותר, בחלק מהמיניבוסים והאוטובוסים תמצאו אפילו מושבי קטיפה מלטפים. 

מעבר למושבים שמתאימים לנסיעות ארוכות, יש לכם גם מערכות כריזה מקצועיות שניתן להשתמש בהן במהלך הסעות תיירים בשוהים, הסעות טיולים ועוד. נוסף על מערכות הקריזה, כמובן שיש גם מיקרופונים חדישים וגם WIFI חינם לרווחת הנוסעים. 

ומה עם הנהגים של א קרן פסגות? 

וחוץ מכל האבזור שדיברנו עליו, כמובן שגם חשוב להתייחס לנושא הנהגים שלנו. בחברת א. קרן פסגות עובדים אך ורק נהגים מקצועיים, אבל חשוב מכך, גם מסבירי פנים ואדיבים. הנהגים שלנו ישמחו להיות אנשי המקצוע שיובילו אתכם אל כל נקודות העניין הכי פופולאריות ונחשבות בארץ. הם מכירים את הדרכים, יודעים את ארצנו על בוריה, תמיד שמחים לספר מעשייה והעיניים שלהם תמיד על הכביש. 

צריכים הצעת מחיר אטרקטיבית עבור שירותי הסעות בשוהם ובכל הארץ? אנחנו תמיד נשתדל לספק את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית בשוק. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל זמינות 7\24 של חברת הסעות בשוהם והסביבה.

דילוג לתוכן